چگونه کف چوب پارکت را تميز مي کنيد؟

اگر کفپوش چوبي پارکت قديمي داريد ، مرتباً آن را تميز کنيد تا ظاهر آن حفظ شود. کف را کاملاً وکيوم کنيد. از يک جاروبرقي يا جاروبرقي نرم با تنظيم کف سخت براي از بين بردن آلودگي ، گرد و غبار و آوار استفاده کنيد. يک سطل را با آب گرم پر کنيد. يک اسفنج يا مگس پارچه را در آب فرو برده و آن را خوب بيرون بکشيد.

 

چگونه مي توان يک پارکت ميني لانگ را تميز کرد؟

براي تميز کردن پارکت MEISTER Longlife با روغن طبيعي ، از CC Wood Care براي کفهاي روغني رقيق شده با آب به نسبت 1: 200 استفاده کنيد. براي تميز کردن پارکتهاي لاک لک شده ، از پاک کننده کف چوب و چوب پنبه استفاده کنيد. کف بايد با استفاده از پارچه اي بدون پرز ، که در اين محلول غوطه ور شده و به خوبي از بين رفته است ، مرطوب شود.

 

پارکت لمينت است يا لمينت؟

هنگام مقايسه لمينت و پارکت ، ورقه ورقه با دوام ترين دو مورد است. لايه بالايي ورقه ورقه بسيار سخت است و در مقاومت در برابر خراش عالي است. پارکت از چوب ساخته شده و بنابراين نرمتر است. اين باعث مي شود نسبت به کف لمينت بيشتر در معرض خراشيدگي و فرورفتگي قرار گيرد.

 

راهنماي تميز کردن و نظافت پارکت يا لمينت در منزل

 

نحوه تميز کردن کف هاي لمينت

روش اصلي تميز کردن براي کف هاي لمينت است که روي آنها کثيفي منظمي وجود دارد.

 

مرحله 1: کف ها را جارو بزنيد و نشت ها را تميز کنيد (در صورت وجود)

 

اين مرحله از اهميت برخوردار است زيرا باعث تميز شدن کف در مراحل بعدي آسان تر مي شود. در حين جارو کشيدن کف ، اطمينان حاصل کنيد که تمام موهاي انسان و حيوان ، نشت ، شن و انواع زباله ها را جارو مي کنيد.

 

اگر جارو برقي داريد ، مي توانيد از اين دستگاه در مراحل تميز کردن خود استفاده کنيد ، به ويژه هنگامي که يک تميز کردن خانه را انجام مي دهيد. شما مجبور نيستيد هر بار که خانه را تميز مي کنيد از خلا استفاده کنيد ، اما استفاده از اين دستگاه يک يا دو بار در ماه به شما کمک مي کند تا خانه تميزتر باشيد

 

مرحله 2: مرطوب تميز کردن

 

اکنون مي توانيد کف ها را با آب گرم يا شوينده هاي ملايم تميز کنيد. به خاطر داشته باشيد که لمينت مانند بسياري از مواد ديگر (مانند چوب ساج يا کف مرمر) استحکام ندارد ، بنابراين از سفيد کننده ها يا مواد شوينده قوي روي آنها استفاده نکنيد.

 

مرحله 3: از مواد طبيعي يا محصولات تجاري استفاده کنيد

 

اگر لکه ها و آلودگي هنوز از بين نرود ، مي توانيد از مواد طبيعي مانند سرکه (بعداً در مورد اين ماده صحبت خواهيم کرد) يا محصولات تجاري استفاده کنيد. هنگام استفاده از اين محصولات ، اطمينان حاصل کنيد که براي محافظت از کيفيت کف ، دستورالعمل ها را دنبال مي کنيد.

آب گرم بماليد

آب گرم يکي از آسان ترين و ايمن ترين روش ها براي تميز کردن کف لمينت است زيرا هيچ ماده شيميايي ندارد و مي تواند به کيفيت کفها آسيب برساند. علاوه بر اين ، مي تواند رگه ها را از کف شما به طور موثر تميز کند. با اين حال ، بايد اطمينان حاصل کنيد که کفهاي لمينت شما با مشکل تعمير نشده روبرو نخواهند شد.

 

مرحله 1: فقط از آب ولرم استفاده کنيد (آب داغ جريان ندارد)

 

بخار آب گرم بهترين انتخاب براي مواد ورقه ورقه اي نيست. علاوه بر اين ، آب با درجه حرارت بالا مي تواند کف شما را به راحتي خراب کند. بنابراين ، قبل از انجام هر کار ديگري ، اطمينان حاصل کنيد که آبي که استفاده مي کنيد فقط ولرم است و خيلي گرم نيست.

 

مرحله 2: کف را با آب گرم تميز کنيد

 

قبل از استفاده از آب گرم ، کمي وقت بگذاريد تا ابتدا همه آلودگي ها و گرد و غبار کف را جارو کنيد. در مرحله بعد ، يک دستگيره سر پارچه اي را درون سطلي با آب گرم خيس کنيد.

 

مرحله 3: کفها را خشک کنيد

 

بعد از تميز کردن پارکت يا لمينت با آب داغ ، مي توانيد از يک پارچه خشک يا موي سر خشک و پارچه اي استفاده کنيد تا کل محل خشک شود. همچنين اگر با باز کردن درها يا استفاده از فن اجازه دهيد کفپوش ها به طور طبيعي خشک شوند نيز خوب است.

 

نبايد ها در نظافت پارکت

از اسکاچ براي تميز کاري استفاده نکنيد.

از نرم کننده و سفيد کننده ها استفاده نکنيد.

از وسيله هاي براق کننده استفاده نکنيد

بازهم تاکيد ميکنيم! از آب استفاده نکنيد.


ایوان سبز

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

خرید سکه ساکر استارز محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها


خلیل عقیلی فرج زیباترین مطالب ¸.•❤•❀گلبـــــــــانگ عشــــــــق❀•❤•.¸ شعرهای عاشقانه تخفیف خدمات زیبایی و پزشکی Game bit همه چی دونی مرجع دانلود همه چی خلاصه دینامومتر امید رهایی(داستان یک گناه کار) گالری هنری آموزشی لبخند