انواع شيرآلات آشپزخانه

قبل از تصميم نهايي ، هميشه در نظر گرفتن همه گزينه ها خوب است. وقتي نوبت به شيرآلات آشپزخانه مي رسد ، تعداد و سبك هاي مختلفي براي انتخاب و همچنين گزينه هاي مختلفي در مورد زيبايي شير آب وجود دارد. براي مبتديان ، اجازه دهيد انواع اصلي شيرهاي آشپزخانه را مرور كنيم:

 

شيرهاي يك دستگيره

اين موارد در واقع فقط براي آشپزخانه ضروري نيستند. تمايز اين است كه اين مورد با روشي تنظيم مي شود كه دماي آب تنظيم مي شود. اين شيرهاي آب فقط داراي يك دسته است كه مي تواند از چپ به راست و هر جاي بين ديگري قرار گيرد تا آب گرم يا سرد تحريك شود. اين روزها كاملاً متداول هستند.

 

شير آب دو دسته

در اين حالت ، شير آب داراي دسته هاي جداگانه اي براي آب گرم و سرد است كه مي تواند جداگانه كنترل شود. دسته ها در دو طرف شير قرار گرفته و كنترل آنها آسان است و مي توانند انواع مختلفي از شكل ها و طرح ها را داشته باشند. اين شيرهاي آب به اتصالات جداگانه اي به آب سرد و گرم احتياج دارند.

 

شيرهاي كشويي پايين

اين نوع شيرآلات در آشپزخانه ها بسيار محبوب است. آنها داراي يك دسته اسپري هستند كه مي تواند به پايين كشيده شود و براي تميز كردن ظروف مي تواند بسيار مفيد و مفيد باشد زيرا به شما امكان مي دهد آب را به هر زاويه اي كه ترجيح مي دهيد هدايت كنيد و قدرت مانور بيشتري را به شما مي دهد.

 

شير آب كشيدن

اين شيرهاي آب از نظر معناي كمي شبيه شيرهاي كشويي است كه مي توانيد در صورت وم آنها را گسترش دهيد. در اين حالت تفاوت اين است كه شما شير آب را مستقيماً به سمت خود مي كشيد تا اينكه در سينك ظرفشويي فرو برويد.

 

پركننده گلدان

يك پركن قابلمه كاملاً متفاوت از شير آشپزخانه معمولي است. اين يك طراحي خاص دارد كه به شما امكان مي دهد حركت كرده و به بيرون كشيده شود و چرخش يابد تا بتوانيد آن را مستقيماً روي گلدان خود قرار دهيد تا پر شود. اگر آشپزخانه به اين ترتيب مرتب شده است مي توانيد آن را روي پيشخوان امتداد دهيد يا گلدان را مستقيماً روي صفحه گرم كنيد. برخي از پركننده هاي گلدان به صورت ديواري طراحي شده اند اما هميشه اينطور نيست كه در مثال هاي بعدي مشاهده خواهيد كرد.

 

 

شير قابلمه پر كن با باز و بسته كردن دو حالته

در بعضي از شير هاي قابلمه پركن امكان باز و بسته كردن آب را به دو روش داريد. يك اهرم ابتداي شير و اهرم ديگر در انتهاي آن ميباشد. اين طراحي به اين دليل است كه وقتي سر شير شما به وسيله بخار داغ شده و گرفتن اهرم آن خطرناك است و ميتواند موجب سوختگي شود، شما ميتوانيد از شير ابتدايي عمل باز و بسته كردن را انجام دهيد. مقاله شيرهاي ديواري پت فيلر(pot filler) را براي كسب اطلاع بيشتر مطالعه كنيد.

 

زمان و مكان نصب شير قابلمه پر كن در آشپزخانه

بهترين زمان نصب براي شيرهاي پت فيلر وقتي است كه شما كاشي هاي آشپزخانه را بتوانيد با آن عوض كنيد. زيرا هماهنگي شير و كاشي هاي پس زمينه به شدت بر روي زيبايي آشپزخانه شما تاثير گذارند. اگر شما از قبل براي اين مكان لوله آب نكشيده باشيد به راحتي ميتوانيد از سينك اين لوله كشي را انجام دهيد و با نصب يك سري شير مسي امكان بهره وري را ايجاد نماييد. در زمان نصب دقت داشته باشيد كه كل شير بايد در مركز يا كنار قرار گيرد لذا صرفا به محل نصب پت فيلر به شير اصلي كه از ديوار آمده دقت نكنيد. مراقب حفظ تقارن اين شير باشيد.

 

 

مكان يابي دقيق و هماهنگي طراحي كابينت با شير پت فيلر

زماني كه ميخواهيد اين شير را نصب كنيد به ارتفاع نصب آن به شدت دقت كنيد. اندازه استاندارد نصب آن 35 سانتي متر ارتفاع از سطح اجاق گاز ميباشد؛ اما قبل از تصميم گيري نهايي تلاش كنيد محل نصب آن را با ظروف مرتفع خود خود يك بار امتحان كنيد. شما اين شير قابلمه پر كن را ميتوانيد در قسمت وسط يا مركز نصب كنيد يا اينكه كمي آن را به سمت راست و چپ جابجا كنيد. اين مكان يابي بستگي به نوع استفاده شما و مساحت پوشش دهي دلخواه شما دارد. اما هر دو مورد نصب، اجرايي ميباشند و هركدام زيبايي خاص خود را دارند. مقاله تغيير دكوراسيون هوشمندانه در كابينت هاي سفيد را از دست ندهيد.

 

 

سازگاري شير آب و سينك

همه سينك ظرفشويي ها و شير آب ها با هم نيستند. انواع مختلف سينك ظرفشويي ها به گونه اي طراحي شده اند كه فقط با انواع خاصي از شيرهاي آب كار مي كنند بنابراين توجه به اين جنبه مهم است كه آيا شيرآلات را به يك سينك ظرفشويي اضافه مي كنيد يا آنها را خريداري مي كنيد. به تعداد سوراخ هاي نصب شير آب از قبل سوراخ شده توجه داشته باشيد. اينها مي توانند از يك تا چهار باشد. سه سوراخ مخصوص دهانه خروجي و دو دستگيره جداگانه و چهارمين سوراخ مخصوص لوازم جانبي است.

 

قسمتهاي مختلف شير آشپزخانه

براي تصميم گيري آگاهانه ، قطعاً آشنايي با حداقل برخي از مهمترين قسمتهاي شير آشپزخانه به شما كمك مي كند. به اين ترتيب مي توانيد روي عناصري كه براي شما مهمترين هستند تمركز كنيد و به دنبال ويژگيهايي بگرديد كه ممكن است در غير اينصورت فكر نكرده باشيد.

 

1. شير تاشو قابلمه پركننده آشپزخانه KES

جدا از اينكه مدرن و جالب به نظر مي رسد ، اين شير پركننده گلدان نيز بسيار كاربردي است. اين فوق العاده مقاوم و مقاوم طراحي شده است و بيش از ده سال دوام مي آورد ، بنابراين مي توانيد مطمئن باشيد كه مي توانيد آن را تا زمان بازسازي عمده آشپزخانه بعدي حفظ كنيد. اين بدنه برنجي بدون سرب دارد و به اين معني است كه آب قابل شرب مي دهد و به آن مقاومت در برابر حرارت و فشار بالايي مي دهد. يكي ديگر از جزئيات قابل توجه طراحي ، سيستم شير دوتايي است كه به شما امكان مي دهد جريان آب را با هر دو دسته كنترل كنيد. بازوهاي شيار خورده تاشو با دو اتصال مي توانند تا 17 اينچ برسند و مي توانند به راحتي عقب رانده شوند و 360 درجه بچرخند ، و اين شير آب را بسيار راحت و كاربردي مي كند.

 

2. شير آب ديواري پركننده گلدان Havin

اين نيز يك  شير پر كننده قابلمه فوق العاده كاربردي است. داراي يك دسته دوتايي ساده و مدرن با دو سوپاپ سراميكي. فقط مي توانيد از آن براي آب سرد يا آب گرم ، يكبار در يك بار استفاده كنيد. اين براي پر كردن سريع و راحت قابلمه ها و قابلمه هاي بزرگ با آب عالي است و نصب آن نيز آسان است و فقط به يك سوراخ در ديوار نياز داريد. شير آلومينيومي داراي بازوي تابشي دوتايي 26 اينچي است و مي تواند 360 درجه چرخانده شود ، بنابراين مي توانيد از هر زاويه اي از آن استفاده كنيد.

 

3. شير پركن قابلمه استيل ضد زنگ IMLEZON

اين شير پركننده گلدان زيبا و ساده است و در عين حال داراي خاصيت خاصي است كه به اين معني است كه بدون برجسته شدن بيش از حد خوب به آشپزخانه اضافه مي شود. اين ابعاد در كل با ابعاد 15 "در 13" در 3 "با اندازه دهانه خروجي 19.35" اندازه گيري مي شود. به راحتي گسترش مي يابد و به شما امكان مي دهد گلدان هاي بزرگ را درست در جاي خود ، روي اجاق گاز با آب پر كنيد. اين دو دسته است و كاملاً متنوع است ، بنابراين مي توانيد به راحتي آن را در دكوراسيون آشپزخانه موجود ادغام كنيد و يا حتي ممكن است آن را با وسايل ديگر خود مطابقت دهيد.


ایوان سبز

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

خرید سکه ساکر استارز محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها


Robert انصارنسل طلایی برج کاریزک ناگهانی-GT Mike Michelle دانلودستان moshavere tahsili جستجو گر فایل های اینترنت کتاب سعادت