دقیق و البته عاری از شلوغی! طراحی مدرن نقطه مقابل طراحی کلاسیک است؛ بر خطوط واضح و شفاف تکیه دارد و بیشتر از رنگ های خنثی و ساده در تزئیناتِ دکوراسیون داخلی استفاده میکند. طراحی مدرن شامل خطوط مستقیم، تزئینات و مبلمان ساده و بی تکلف است. کتاب ها و مطالعات معماری کلاسیک خود را برای چند دقیقه کنار بگذارید و به فضاهای مدرن این مطلب که جلوه گر سادگی هستند توجه نمایید.

فضای معماری دوبلکسی که در زیر مشاهده میکنید و بطور بسیار هنرمندانه ای طراحی شده است، بخش عمده آن شامل یک فضای باز است که آشپزخانه و هال و پذیرایی در آن قراردارند. شومینه دو طبقه که بر روی دیوار تیره قرار گرفته نیز یک نقطه تمرکز زیبا در معماری داخلی این خانه ایجاد کرده و بصورت دراماتیکی در کنار دیوارهای سفید خودنمایی میکند .

اشکال قدرتمند همچون مربع و مستطیل، مشخصه اصلی طراحی مدرن هستند. در سرویس بهداشتی زیر رنگ سفید سینک (در مقابل رنگ تیره دیوار) بخوبی خودنمایی میکند. در این عکس همانطور که مشاهده میکنید، آیینه قدی قرارگرفته در پشت سینک و نورهای تعبیه شده در کنار آن، بعلاوه سرامیک کف سفید رنگ، باعث شده اند این فضا بزرگتر از آنچه که هست جلوه کند و حس آرامش به بیننده و صاحب خانه انتقال دهد.

مینیمالیسم و مدرنیسم (معماری مینیمالیسم = ساده گرایی و استفاده از طرح و فرم و رنگ ساده ) همیشه در کنار هم بوده اند! در دکوراسیون اتاق خواب زیر، پارکت طرح چوب و دیواره های سفید بخوبی با سرویس خواب با رنگ روشن وخنثی ترکیب شده اند و یک فضا با خصوصیت معماری اسپارتان ( ساده و گیرا ) بوجود آورده اند.تضاد رنگی نمایانگر معماری مدرندر کابینت آشپزخانه زیر باز هم تقابل همیشگی و جذاب سیاه و سفید را مشاهده میکنید. فقط باید دقت کنید که در استفاده از رنگ سیاه زیاده روی نکنید! در این طراحی خلاقانه کانتر جزیره ای سیاه در نظر گرفته شده است و صفحه روی آن سفید و هم رنگ کابینتِ های گلاس سفید؛ و میز ناهار خوری بسیار زیبا و کاربردی به آن اضافه شده است که در کنار پنجره قدی بخوبی خودنمایی میکند. کابینت های قدی هم باعث افزایش ارتفاع آشپزخانه شده اند .


ایوان سبز

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

خرید سکه ساکر استارز محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها


shipindaohangye خرید فایل موفقیت زناشویی فروشگاه تجهيزات اندازه گيري و ابزار دقيق تست ابزار خاطرات خدمات کامپیوتری و چاپ تخفیف ویژه چاپ و تکثير سي دي Jessica ذهن زیبا vaswka